OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

V Edycja Młodzieżowego Festiwalu Filmowego "Moja Przestrzeń" w Olsztynku
Aneta Siurnicka - Grand Prix: film pt. Theatrum mundi
Ewelina Staszkiewicz - wyróżnienie: film pt. Rozmowa liryczna
Michalina Gbur - wyróżnienie: film pt. Marzenie
opiekun - Bartosz Ordelewski

Aneta Siurnicka - Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2017r.)

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Plener Rysunkowo-Malarski im. Krystyny Drążkiewicz "Rychwał 2017"
Dominika Paszkowska - druga nagroda w dziedzinie rysunku (nagroda dodatkowa)
opiekun - Adam Cieślak

XI  Ogólnopolski Plener Malarski Zamość - Perła Renesansu
Paulina Bazydło - nagroda indywidualna Marcina Gerwatowskiego Lotos Paliwa Sp. z o.o. w Gdańsku
opiekun - Adam Cieślak

XII Ogólnopolski Przegląd Makroregionalny z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Szkół Plastycznych w Zamościu 2017
Aneta Siurnicka - pierwsze miejsce i awans do trzeciego etapu Ogólnopolskiego Przeglądu Szkół Plastycznych w Dłużewie.
opiekun -Bartosz Świątecki, Ewald Kornek, Adam Cieślak
Łukasz Samotyha - trzecie miejsce i awans do trzeciego etapu Ogólnopolskiego Przeglądu Szkół Plastycznych w Dłużewie.
opiekun - Adam Cieślak

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MALARSKI „ MOJE KRAJOBRAZY” Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu.
Mateusz Gromadzki - Grand Prix "Hiszpański pejzaż
opiekun - Anna Koniecpolska

VII OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE "PEJZAŻ LUDZKI" w Krakowie.
Anna Graczyk i Maria Legeżyńska - pierwsze miejsce i tygodniowy pobyt w Paryżu.
opiekun - Bartosz Świątecki

3 OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE RYSUNKU I MALARSTWA IM. PIOTRA POTWOROWSKIEGO "FIGURY CIAŁA" POZNAŃ
Mateusz Gromacki - wyróżnienie w kategorii rysunek
Ilona Sęczkowska - zakwalifikowana do wystawy w kategorii rysunek
opiekun - Anna Koniecpolska

IV KONKURS PLATYCZNY 'INSPIROWANE WSIĄ" W GRONOWIE GÓRNYM
Mateusz Gromacki - III miejsce w kategorii malarstwa
opiekun - Anna Koniecpolska

XI Ogólnopolski Przegląd Makroregionalny z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Szkół Plastycznych w Nałęczowie 2016
Julia Szewczyk - trzecie miejsce i awans do trzeciego etapu Ogólnopolskiego Przeglądu Szkół Plastycznych.
opiekun - Adam Cieślak

XII OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE RYSUNKU I MALARSTWA KLAS MŁODSZYCH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH KOSZALIN 2015
Mateusz Gromacki - III miejsce w kategorii malarstwa
opiekun - Anna Koniecpolska

VII edycja Konkursu Filmoteki Szkolnej organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej
Marta Buszmak - pierwsze miejsce za film "LAS"
Alicja Łyszkowicz - wyróżnienie za film "TŁUM"
opiekun - Karolina Lewandowska

Konkurs Recytatorski Poezji XX i XXI w. organizowany przez UWM.
Nikola Sawka - II miejsce
opiekun - Marta Sarnowska

STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/2015
Marta Buszmak
GRATULACJE !!!

V Ogólnopolskie Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych Radom 2015
Zakwalifikowany do wystawy pokonkursowej: Łukasz Samotyha - RYSUNEK "Autoportret" 
opiekun - Adam Cieślak

IX Ogólnopolski Konkurs "Kompozycje", Elbląg 2015,
I miejsce KATEGORIA: MALARSTWO – MŁODZIEŻ Rafał Itczak
opiekun - Bartosz Świątecki

XXIII Ogólnopolski Plener Rysunkowo - malarski im. K. Drążkiewicz, Kazimierz Biskupi, 2015,
III nagroda Angelika Tamkun
opiekun - Bartek Świątecki

III Młodzieżowy Festiwal Filmowy w Olsztynku "Moja przestrzeń", Olsztynek 2015,
3 równorzędne główne nagrody otrzymały:
Maria Legeżyńska film "Ptasie Gangi"
Alicja Łyszkowicz film "Tłum"
Marta Buszmak film "Las"
opiekun - Karolina Lewandowska

XXXIX Olimpiada Artystyczna w sekcji historii sztuki. Warszawa 2015,Tytuł finalisty uzyskała Katarzyna Wójcik
opiekun - Krystyna Magrel

III Etap Ogólnopolskiego Przeglądu Plastycznego "DŁUŻEW 2015"
uczniowie - Marta Buszmak (czwarte miejsce oraz indeks na uczelnię artystyczną), Agelika Tamkun (jedenaste miejsce oraz indeks na uczelnię artystyczną)

X Ogólnopolski Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby, Olsztyn 10-11 kwietnia 2015
I miejsce naszej szkoły:
uczniowie - Agelika Tamkun (II miejsce), Marta Buszmak (III miejsce), Maria Kowalik
opiekunowie - Anna Koniecpolska, Adam Cieślak, Bartosz Świątecki

MIĘDZYKULTUROWE POSZUKIWANIA W SZTUCE”
"In Memoriam", Łódź 2015
II nagroda w dziedzinie rzeźba Aleksander Burczyk
wyróżnienie w dziedzinie rzeźba Marta Buszmak
opiekun - Agnieszka Baranowska

III Ogólnopolski Konkurs "Inspirowane wsią", Elbląg 2014,
II nagroda w dziedzinie film Ada Jaworska
opiekun - Karolina Lewandowska

XXII Ogólnopolski Plener Rysunkowo - malarski im. K. Drążkiewicz, Rychwał 2014,
III nagroda w dziedzinie rysunek Ada Jaworska
opiekun - Anna Koniecpolska

VI Ogólnopolski konkurs Projektowy "Kalendarz autorski," Poznań 2013
II miejsce Kinga Bugajewska
opiekun - Karolina Lewandowska

III międzynarodowe Biennale Fotografii Szkół Plastycznych "Wobec Świata 2013",
Srebny Medal Maja Jezusek za prace z zestawu “Wspomnienia”
opiekun - Bartosz Ordelewski

Ogólnopolski konkurs "FOTOPOŁOWY", Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny z siedzibą w Siedlcach, 2013
I Miejsce- Magdalena Kaczyńska

opiekun - Karolina Lewandowska

Ogólnopolski konkurs "Uciekam na wieś, bo...", Elbląg, 2012
Miejsce trzecie Ex aequo: Julia Januszewska „Kumoszki”, Magdalena Barczak „Ab – Ovo”

wyróżnienie Laura Węgłowska „Dynie”, Sandra Kołodziejska „Traktor"

opiekun - Agnieszka Baranowska

II Diecezjalny konkurs plastyczno - literacki Błogosławiona Bolesława Lament, Nidzica, 2012
Współorganizatorami konkursu byli :Starostwo Powiatowe w Nidzicy, Urząd Miejski w Nidzicy, Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy, Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Nidzicy, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Warmińskiej.

I miejsce - Patrycja Kurek
opiekun - Anna Suduł
I Ogólnopolskie Biennale Plakatu Szkół Plastycznych ,,My z XXI wieku – Gdynia 2012”.
Organizowane przez Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni oraz Centrum Edukacji Artystycznej

Złoty Medal i wyróżnienie Tadeusz Ciechanowski

wyróżnienie Paula Wawer

opiekun - Julia Tarnowska
Laureaci 4 edycji konkursu Moje miejsce na Ziemi, Warszawa, 2012
Wydawnictwo Nowa Era i National Geographic Polska

Anna Byglewska,
Karolina Jakubowska,
Martyna Krawczyk,
Martyna Kuciejczyk
opiekunowie - Dorota Szczęsna i Karolina Lewandowska
Ogólnopolski konkurs na małą formę ceramiczną, Częstochowa, 2012
Wyróżnienie Kamil Tyszecki

opiekun - Agnieszka Baranowska
1 Bieg Caritas, Olsztyn, 2012
Caritas Archidiecezji Warmińskiej

kategoria: szkoła ponadgimnazjalna
dziewczęta
I miejsce: Katarzyna Wójcik Liceum Plastyczne w Olsztynie, II miejsce: Sylwia Rolka Liceum Plastyczne w Olsztynie, III miejsce XI LO w Olsztynie
chłopcy
I miejsce: Dawid Okoński Liceum Plastyczne w Olsztynie
klasyfikacja grupowa
II miejsce: Liceum Plastyczne w Olsztynie.
opiekun - Anna Suduł
Furoshiki Design Contest, Warszawa, 2012
Fundacja Japońska, Ambasada Japonii, przy współpracy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Wyróżnienie Martyna Kuciejczyk

opiekun - Karolina Lewandowska

Talent Roku 2011, Olsztyn, 2011
Kapituła Nagrody Fundacji Środowisk Twórczych w Olsztynie

Erato (poezja, proza) Krzysztof Farsewicz
opiekun - Halina Januszewicz
I Diecezjalny konkurs plastyczno - literacki Błogosławiona Bolesława Lament, Nidzica, 2011
Współorganizatorami konkursu byli :Starostwo Powiatowe w Nidzicy, Urząd Miejski w Nidzicy, Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy, Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Nidzicy, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Warmińskiej.

I miejsce - Ela Maruszczak
II miejsce - Marlena Ogonowska
II miejsce - Patrycja Kurek
opiekun - Anna Suduł

Międzynarodowy konkurs plastyczny na komiks inspirowany twórczością Czesława Miłosza
pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej oraz Dyrektora ZPSP w Warszawie

II nagroda - Laureen Feldmann
opiekun - Karolina Lewandowska
XXXV Olimpiada Artystyczna w sekcji plastyki, Olsztyn, 2011
III miejsce - Mateusz Kozieradzki
opiekun - Krystyna Magrel

Warsztaty artystyczne "Multimedia w sztuce.", Katowice 17 – 19 listopada 2010 r.

wyróżnienie specjalne: uczniowie - Elżbieta Redelbach, Hubert Ziółek (PLP Olsztyn)

opiekun - Karolina Lewandowska

Ekonomiczne aspekty palenia tytoniu, Olsztyn, 2010

konkurs organizowany przez Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie, Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Olsztynie i Fundacja „Onkologia Warmii i Mazur”

II miejsce - Dorota Ruszczyk,
Wyróżnienie specjalne od Kuratorium Oświaty w Olsztynie za pomysłowość i kreatywność dla Martyny Kuźniewskiej
opiekun - Karolina Lewandowska
Album SKC, Caritas Archidiecezji Warmińskiej, 2010
II miejsce - Szkolne Koło Caritas
opiekun - Anna Suduł
Konkurs poetycki pt. Życie, cierpienie, przemijanie", organizowane przez oddział Caritas w Olsztynie, 2010
I miejsce - Dominika Kolbe
opiekun - Anna Suduł
V Ogólnopolski Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby, Olsztyn 5-6 marca 2010

I miejsce naszej szkoły:

uczniowie - Katarzyna Świerzewska (IV), Faustyna Makaruk (VII), Karolina Filiczkowska (XII)

opiekunowie - Anna Koniecpolska, Adam Cieślak, Bartosz Świątecki

Finał XX Olimpiady Teologii Katolickiej, Olsztyn 11 marca 2010,
9 miejsce - Emilia Kalinowska
opiekun - Anna Suduł
9. Ogólnopolski Konkurs Satyryczny dla Uczniów Średnich Szkół Plastycznych,

pt. „Zagrożenia Środowiska Naturalnego Człowieka”, na rysunek, komiks i animację, Jarosław 5-6 marca 2010

III NAGRODA w kategorii film animowany – Anna Łojewska (PLSP Olsztyn), „Wieloryby”

III NAGRODA w kategorii komiks – Adam Makowczenko (PLP Olsztyn)

Nagroda specjalna Jarosławskiej Galerii Satyry PIRANIA (za rysunek) – Adam Makowczenko (PLP Olsztyn)

opiekun - Karolina Lewandowska

Warsztaty artystyczne "Multimedia w sztuce. Okiem kamery", Katowice 18 - 20 listopada 2009

II wyróżnienie: uczniowie - Olga Konikiewicz, Piotr Skiejka (PLP Olsztyn)

opiekun - Bartosz Ordelewski